Celestial Light Grammar School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Maga a Pokol. A megtestesült rémálmod.
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Dumadoboz
Adminisztrátorok




Top posters
Alesha Bell
1-es szoba Vote_lcap1-es szoba Voting_bar1-es szoba Vote_rcap 
Britney A. Gilmort
1-es szoba Vote_lcap1-es szoba Voting_bar1-es szoba Vote_rcap 
Rodolfo Skanson
1-es szoba Vote_lcap1-es szoba Voting_bar1-es szoba Vote_rcap 
Luna S. Lovegood
1-es szoba Vote_lcap1-es szoba Voting_bar1-es szoba Vote_rcap 
Bruno Chadwick
1-es szoba Vote_lcap1-es szoba Voting_bar1-es szoba Vote_rcap 
Jace Newson
1-es szoba Vote_lcap1-es szoba Voting_bar1-es szoba Vote_rcap 
Rafael Wayland
1-es szoba Vote_lcap1-es szoba Voting_bar1-es szoba Vote_rcap 
Bianca Skay
1-es szoba Vote_lcap1-es szoba Voting_bar1-es szoba Vote_rcap 
Minnie C. Hunter
1-es szoba Vote_lcap1-es szoba Voting_bar1-es szoba Vote_rcap 
René Benson
1-es szoba Vote_lcap1-es szoba Voting_bar1-es szoba Vote_rcap 
Időjárás
Celestial időjárása: A város hőmérséklete télen enyhe, 10 Celsius fok körül van, nyáron pedig 30 Celsius fok környékén. Csapadék sűrűn esik, főleg eső formájában. Az eget többnyire gomoly felhőréteg borítja, de azért Napsütésből sem lesz hiánya az itt lakóknak.
Legutóbbi témák
» Prison - éld az életed.
1-es szoba EmptyHétf. Okt. 08, 2012 8:29 pm by Vendég

» 2-es szoba
1-es szoba EmptyPént. Aug. 24, 2012 2:05 pm by Luna S. Lovegood

» hurts so good!
1-es szoba EmptyPént. Aug. 03, 2012 9:19 pm by Alesha Bell

» Once upon a time
1-es szoba EmptySzer. Júl. 18, 2012 5:47 pm by Luna S. Lovegood

» DESCENT
1-es szoba EmptyCsüt. Júl. 12, 2012 1:34 pm by Vendég

» Moonlight Curse and Blessing (új banner)
1-es szoba EmptySzer. Júl. 11, 2012 10:45 am by Vendég

» Roxfort Boszorkány -és Varázslóképző Szakiskola
1-es szoba EmptySzomb. Jún. 30, 2012 12:55 pm by Vendég

» The secrets of Los Angeles
1-es szoba EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 12:51 pm by Vendég

» Jenny's secret dreams
1-es szoba EmptySzer. Jún. 13, 2012 6:31 pm by Alesha Bell

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Pént. Aug. 05, 2022 7:53 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 19 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Annalena West

Jelenleg összesen 243 hozzászólás olvasható. in 134 subjects
Társoldalak
1-es szoba Jenny10
Kattints rá, mikor időd engedi, hogy az oldal előbbre kerülhessen!
FRPG Top Sites - Magyarország

 

 1-es szoba

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Britney A. Gilmort
Halálangyal
Britney A. Gilmort


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2012. Jan. 22.
Age : 30
Tartózkodási hely : Celestian Light High School

1-es szoba Empty
TémanyitásTárgy: 1-es szoba   1-es szoba EmptySzer. Jan. 25, 2012 6:14 pm

Lakói:

1. Rodolfo Skanson
2. Britney A. Gilmort
3. Lauren A. Grande


A hozzászólást Britney A. Gilmort összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 31, 2012 7:55 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Britney A. Gilmort
Halálangyal
Britney A. Gilmort


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2012. Jan. 22.
Age : 30
Tartózkodási hely : Celestian Light High School

1-es szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1-es szoba   1-es szoba EmptyPént. Feb. 03, 2012 9:39 pm

1-es szoba Tumblr_kwn36fXigm1qzmiueo1_500
Rod

"Ez a csaj bolond." Eme csodálatos mondattal jellemeztek engem, és még csodálkoztak, hogy bemutatok nekik? És azért is csodálkoztak, hogy kitörtem pár ablakot az iskolában. Persze a pontos történteket ők sem látták, csak hogy durr, törött ablak, cuki pofájú halálangyalka ajkain gonosz mosoly. És igen, természetes, hogy az új lányt gyanusítják. De nem is érdekel. Olyan gyorsan, és ügyesen csináltam mindezt, hogy senki nem gyanakodhatott volna rám.
Ezek után lementem az edzőterembe és edzettem. Azon gondolkodva: mért nem tolom a képem végre a szobába. A szobába, ahol az igazgató kicsi tesókája is van. Lehet még ezért is bolondnak neveznének azok az eszementek, akiknek van ahhoz elég pici agyuk, hogy álmodozzanak, és teljes hülyeségeket állítsanak valakiről, akit nem is ismernek. Mintha én nem tenném ugyanazt, csak azzal a különbséggel, hogy én nem jót gondolok, hanem rosszat, és nem álmodozok, hanem előre ítélkezek, és rögtön a rémálomra számítok. De hát ki ne számítana arra? Még mindig nem akarok abba a szobába somfordálni. Képes vagyok, és nem alszok - nem mintha eddig azt tettem volna, csak na... Van mit kiheverni - egyedül azért, hogy ne kelljen ott lennem. Igaz, hogy nem a plafont nézegettem addig, hanem szellemeket kísérgettem. S először éreztem azt, amit még soha: irigységet. Vissza akartam menni a Mennyországba. Olyan rég jártam ott, túlságosan is rég. Ott szabad voltam, nem volt semmi ami bezárhatott volna. Jó párszor le mentem a Föld különböző pontjaira, és végeztem a feladatomat, de azt már megszoktam. Nem olyan rossz, ha valaki nagyon belejön. Nem is tudom milyen lenne nélküle az életem. Üres, semmit tevő, unalmas, talán még szenvedéssel teli is. Ha az nem lenne, majdhogy nem olyan lennék, mint a Bukottak, csak szárnyakkal. A szégyen mindenhol utol érne. És én nem akarom megtudni milyen az-az érzés. Soha, de soha.
Miután eleget edzettem, úgy döntöttem, hogy mégis bemegyek abba a szobába. De csak azért, hogy lezuhanyozzak, és talán megvárjam azt a gyereket, akivel össze leszek zárva. Ha pedig szerencsém van, tisztázhatom vele a... szabályokat? Nem, ez így túl követelezően hangzik, és én aztán tuti nem leszek olyan, mint valami volt "méhkirálynő." Főleg, ha most először járok iskolába. Szóval csak meg akarok bizonyosodni róla, hogy igaz-e amit a testvére mondott. Vagy nemis... Nem is értem, minek izgat ez engem? Csak bemegyek a "szobámba" lezuhanyzok, átöltözök, és kimegyek innen, kísérőt játszani. Végülis ezt akarom, nem? Ha meg mégis találkozok vele, kit érdekel? Csak azért lettem egy pillanatra ideges, mert még nem igazán beszéltem, szóval... élő fiúkkal. Persze tudom, ez elég furcsán hangzik. De igaz. Még ha beszéltem is, az kicsi koromban volt, mikor még a Mennyben voltam. Azóta nukku élőkkel kommunikálás a szüleimen kívül. Max. egyszer-kétszer.
Beléptem a szobámba. Nem volt senki. Ledobtam az egyik üres ágyba a cuccaimat, és beálltam a zuhanyzó alá. Lezuhanyoztam, majd magam köré tekertem a törölközőmet. Még mindig nincs senki itt. ~ Nem mintha érdekelne... ~ vigyorodtam el magamban. Bár még mindig úgy éreztem, szívesen beleboxolnék valakibe. Hiába edzettem több órán keresztül. Ha most felhúznak, én tényleg beleverek abba a valakibe. Sosem akartam élőkkel túlzottan beszélni. Hogy mért? Mert az ő seggüket nem rúghatom a Mennybe, képletesen persze.
Elkezdtem keresgélni egy ruha után, ami elég kényelmes, és könnyű benne mozogni. De még előtte elővettem az elrejtett pudingot. És igen, tudom, hogy mániákus pudingevő vagyok, de ha egyszer olyan finom... Megittam a tartalmát, az ujjammal pedig kiszedtem a maradékot ami benne maradt, és lenyaltam róla.
Vissza az elejére Go down
Rodolfo Skanson
Vámpír
Rodolfo Skanson


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2012. Jan. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Ne akard tudni ;]

1-es szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1-es szoba   1-es szoba EmptyPént. Feb. 03, 2012 11:36 pm

1-es szoba 20110606-100112

Egy teljesen átlagos nap volt, leszámítva, hogy a plázában voltam. Nem tudom, hogy miután felkeltem és felöltöztem milyen erő vezérelt oda, de ott voltam, határozottan. Nem röhög, nem a plázacica létet gyakoroltam, csak kellett egy-két dolog. Például fülhallgató, havonta kettőt is kinyírok, talán ha kevesebbet használnám... Vagy ha tartósabbra csinálnák és akkor itt elkezdhetném taglalni mi a véleményen a márkásnak eladott, de a gagyi szintjét sem megütő termékekről, de ki kellene sípolni. Azt meg ugye senki sem akarja. Miután bevásároltam csak lézengtem az épületben, ettem egy karamellás fagyit és beültem egy filmre, ami mint kiderült halál unalmas volt, nem is csoda, hogy nem emlékszem a végére, sikeresen elaludtam. Álmaimban egy szigeten voltam. Egyedül, a melegben, zaklató emberek nélkül. Ilyen ember alatt értem például a nővéremet, aki egy szadista. A kivételezés szívás, ha nem a jó értelemben történik. Velem pontosan ez volt a helyzet, sokkal szigorúbban bírált és szinte napi 24 órás felügyelet alatt tartott, de annyiból talán jó volt, hogy nem rúgott ki. ~Szörnyű lenne neki, ha kicsapna apu a szemére vetné, hogy még velem sem volt képes megbirkózni.~ Még így, hogy nem mondtam ki, így is érződött szavaim súlya és a hangomból áradó cinikusság. Az iskola felé repesztettem éppen Audimmal miközben szöget ütött a fejemben valami. Oké, hogy nem sok időt töltök a szobámban, de elméletileg már van szobatársam, furcsa, hogy még nem futottam össze vele. Az is lehet, hogy fél tőlem és direkt kerül. Jól teszi. Gonosz mosolyom vakított a lenyugvó nap fényénél. Szerencsére nem rég ettem, úgyhogy azzal egy ideig nem lesz gondom. Leparkoltam a tanulók számára fenntartott helyre, majd táskámat lazán átvetve hátamon megcéloztam a bejáratot. Talán úgy viselkedek, mint egy kiskirály, de nem érdekel, aki csak a külsőt képes meglátni az gondoljon amit akar. Benyomtam a gombot, ami egy pittyegéssel jelezte, hogy az autó bezáródott. Elhaladtam pár terem mellet és pár óriási ablak mellett amiken át tisztán láttam a lenyugvó napot. Örültem, hogy szünet van, igazság szerint még nem sikerült megírnom a feladott dolgozatokat, de ki tudja, lehet inkább meg sem írom őket, vicces látni amikor a tanárok azt hiszik mekkora fájdalmat okoznak nekem egy karóval. Mivel vámpír vagyok a félreértések elkerülése végett hozzá kell tennem, karó alatt a jegyet, egyest értek. A folyosókon végighaladva, ahol az iskolaidőhöz képest most furcsán nyugodt volt minden elértem a szobámat, vagyis szobánkat, ugyanis az ismeretlennel közösködtem rajta. A kulcsot éppen elfordítottam a zárban, mikor -hála kiélesedett hallásomnak- észre vettem, hogy valaki motoszkál a szobában. Felkészültem mindenre! Nagydarab, szőrös, kétajtós szekrény, bunkó, szótlan, gyökér, analfabéta, anyuci kedvence, magas, alacsony vagy könyvmoly. A kulcsot kivettem és benyitottam. Hát hu! Nem, nem nagydarab, szőrös, kétajtós szekrény, magas, alacsony, inkább pont közepes. A többit még nem tudtam eldönteni, de annyi biztos, hogy jó kislánynak tűnt. Becsuktam magam után az ajtót, nem lévén barlanglakó, a kulcsot pedig ledobtam a szekrényre.
-Hello ismeretlen.- Köszöntem neki és táskámat ledobtam az ágyamra. Éppen az ujját nyalta, nem láttam pontosan mit evett, de biztosan valami édességet.
-Bűnözöl?- Néztem végig alakján. Nem úgy tűnt, mintha ártana neki, de az is lehet, hogy komoly diétával tartja fenn. Nem venném a szívemre, ha az én gondatlanságom miatt hízna el. Ugyan már! Ledobtam magam az ágyra, még csak akkor vettem észre, hogy törülközőben áll.
-Megzavartam valamit?-Néztem körbe, de nem láttam egyetlen hímnemű egyedet sem, de még nőneműt és a kettő furcsa keveredését sem.
Vissza az elejére Go down
Britney A. Gilmort
Halálangyal
Britney A. Gilmort


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2012. Jan. 22.
Age : 30
Tartózkodási hely : Celestian Light High School

1-es szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1-es szoba   1-es szoba EmptySzomb. Feb. 04, 2012 12:42 am

Tökéletesen el voltam így egy magamban. Én és a puding. Közben pedig kezdtem megérteni ezt az idióta szerelmes dumát. Annyira a mániákusa lettem ennek a kajának, a többi lány meg a fiúknak. Csak nem értem miért. A puding az ezerszer jobb. Finom, és krémes. Nem mintha azt várnám, hogy egy hús-vér ember krémes legyen... De a lényeg az, hogy nos nem tudom. Csak lenyalogattam az ujjamról ezt a finomságot, mikor benyitott a szobába valaki. Alig, de azért valamennyire hátra fordultam, hogy legalább a szemem sarkából láthassam a szobatársamat.
- Cső! - köszöntem neki foghegyről. Bár fogalmam sincs mi is lett azzal, hogy megpróbálok normálisan beszélni. Ráadásul az előbb még az volt a bajom, hogy nem igen beszéltem élőkkel, most meg mit csinálok? Mondjuk nem olyan rosszat, csak magamat adom.
Tényleg nem tűnt olyannak, aki beköpi a másikat, de a látszat néha csal. Ez pontosan olyan, mint mikor engem másnak néznek, mint aki vagyok. A kérdésén meg majdnem felnevettem. Ha ezt bűnözésnek lehet nevezni, akkor a többit amit csinálok, azt minek? Főbenjáró bűnnek? Főleg, hogy nem is csináltam semmit. Bár amint végig nézett rajtam, megértettem miről beszél. De a stílusa... hogy is mondjam irritált. Ahhoz képest, amit hallottam róla, nem számítottam ennyire... unalmasra? Már pedig ő igazán unalmasnak tűnt. Vagy csak eljátssza? Fogalmam sincs, de nagyon zavart. Az ellenségben az a jó, hogy nem unatkozol, a barátban pedig gondolom ugyanez. Na de az ismeretlennél? Annál mi van?
- Ha a táplálkozást annak lehet nevezni, akkor igen. - jegyeztem meg ironikusan. Hisz nem is nagyon szoktam enni, de az ilyenekkel nem spórolok. Most az egyszer áldom a szüleimet, hogy voltak olyan kedvesek és csomagoltak nekem. Nem is tudom mit kezdtem volna nélküle.
Ennél most már muszáj volt megtennem. Egyszerűen nem tudtam visszatartani a nevetésemet, mely rögtön kitört, amint Rodolfo megkérdezte, hogy nem zavart-e meg valamit, és körül nézett.
- Már fürödni is csak akkor lehet, ha lefekszek valakivel? - húztam fel a szemöldökömet. - Ha zuhanyozni akarok előbb keressek valakit, és játsszak k***át előtte? Ja, nem... r****ot. A k*****nak fizetnek. - beszéltem most már tényleg gúnyosan. De most komolyan, hogy kérdezhet valaki ilyen hülyeséget? Már nem mintha az én válaszom normális lett volna, de ez van. Ő a saját hülyeségét, én a saját hülyeségemet lököm. De bemosok neki, ha kiderül, hogy tényleg spicli. - Amúgy igen, megzavartál az öltözködésemben, de mindegy.
Ezt már normálisabban mondtam, és meg is találtam az egyik egyberuhámat, a zöldet (képen a baloldali). Ezért felemeltem a ruhát, a törölköző fogását pedig abbahagytam, s miközben leesett rólam, a zöld ruhámat magamra kaptam. Ránéztem a srácra, majd magamban felsóhajtottam. Azt legalább eltalálták, hogy jól néz ki. Egy dolog viszont zavart, még pedig az, hogy olyan voltam, mint egy felfuvalkodott nem tudom micsoda. Egyszóval irtóztam magamtól.
- Bocs. Britney Amber Gilmort vagyok. A te nevedet tudom, nem kell elmondanod. Pletykás liba szinte minden csaj, és borzasztó idegesítő. - Ezzel leültem az ágyamra. - A másik amit mondani akarok, hogy bár a féltesód azt mondta, hogy neem, nem azért kerültem ide, hogy megfigyeltessenek, hanem mert én egy pedáns diákot kikészítenék meg blablabla. És még ne szólj közbe! Tudom, hogy unalmas a dumám, én is mindjárt elalszok. A lényeg az, hogy én törtem ki ma a sulinak az ablakát, nyugodtan beköphetsz most, mielőtt később teszed és kifilézlek, oké? - kérdeztem rá lényegretörően. Ennyit még életemben nem dumáltam, de jobb most fényt deríteni mindenre, mint később. Szóval hajrá!
A táskából kikotorásztam egy cipőféleséget, ami inkább hasonlít egy szandálra, majd a lábamra húztam. Közben azon törtem a fejemet, hogy vajon ember a srác, vagy sem.
Ezért felálltam, és oda sétáltam hozzá. A bőre sápadt, amiből csak egy következtetést lehet levonni. Vámpír. De hogy biztosra menjek, hozzáértem a nyakához, ahol nem fedte semmi, és ha esetleg el akar húzódni vagy bármi, a másik kezemmel nem hagyom. Közben pedig összeszűkített szemekkel nézek rá. Ha kell, erővel ott tartom, de rá kell erre jönnöm. Nem akarok valamiről nem tudni. Mondjuk, hogy ki akarja szívni a vérem, én meg "véletlenül" kitöröm a nyakát. A szegény pára!
Jó pár másodperc múlva megéreztem a hideget, és most már tudtam. Tudtam, hogy vámpír, és sejtelmesen, de úgy mint aki győzött elmosolyodtam. S feltéve, ha nem csinált semmi olyat, amivel megakadályozhatott volna. Elengedtem, és megfordultam, hogy elmehessek, de a kilincsnél elgondolkozva megálltam. Olyan jó lenne kimondani... Ilyen egyszerűen: tudom mi vagy. És milyen vicces lenne.
Ajkaimra gonosz mosoly költözött, mint aki épp valami rosszra készül.
Vissza az elejére Go down
Rodolfo Skanson
Vámpír
Rodolfo Skanson


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2012. Jan. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Ne akard tudni ;]

1-es szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1-es szoba   1-es szoba EmptyCsüt. Feb. 09, 2012 12:27 am

1-es szoba 20110606-100112

Mikor lepakoltam és végignéztem rajta nem túl nőiesen, de köszönt. Elmosolyodtam, a köszönés sokat elárul az emberről. Róla például azt, hogy nem egy begyöpösödött könyvmoly típus, inkább a lazább fajtából származik. Volt valami a pillantásában... Amikor arra a valamire tekintett amit evett, mintha mély tisztelet, imádat lakozott volna szemeiben. Kicsit meg is ijedtem, az ember a szerelmére szokott így nézni, legalábbis az undorító szappanoperákban biztosan.
- A nők tudtommal annak nevezik, főleg azok akik számolgatják... szóval tudod azokat az izéket.- Ezalatt értettem a cukrot, a szénhidrátokat, a zsírokat és minden egyebet amitől valaki lufi méretűre dagadhatnak. Sosem voltam ennek híve, ha valaki nem elégedett azzal ahogyan kinéz keressen fel. Garantáltan úgy megmozgatom, hogy fogy 3 kilót. Mielőtt valaki félreértené csak és kizárólagosan tornára és futásra gondoltam. Mikor körbenéztem, hogy van-e valaki a szobában rajtam kívül felnevetett. Nem kívántam az édesség témát különösebben feszegetni, főleg, hogy csak azért hoztam fel, hogy mondjak valamit amivel nem sértem meg így rögtön, de amúgy hidegen hagyott, az ő dolga. Az ágyon feküdtem amikor kitört belőle az a kis... roham féleség. Heves természet, azt meg kell hagyni. Most rajtam volt a sor, hogy egy jóízűt nevessek.
-Ilyen perverz szobatársam ha jól tudom még sohasem volt!-Mutattam rá vádlón.
-Ki a fene beszélt itt bármiféle ágyba bújásról? Azt sem tudtam, hogy fürödtél, Illatoska.- Mormogtam égnek emelt szemekkel. Oké, már idegesített... Why...? Mivel érdemeltem ezt ki? Olyan jó voltam! Gyorsan felnéztem repedéseket keresve a mennyezeten, mert ugyan nem mondtam ki, de bárki megmondhatná, hogy ez nem igaz.
-De tudod, akármennyire nem látszik ez egy szabad ország, úgyhogy ha neked úgy esik jól, keress valakit és billegjél előtte, mit bánom én.- Hanyatt dőltem és elgondolkoztam, hogy vajon lesz-e 10 szabad percem ebben az évben. Nem láttam rá túl nagy esélyt.
-Bocs.-Motyogtam monoton hangon a megbánás minden jele nélkül, elvégre ez az én szobám is, tehet róla, hogy pont ilyenkor öltözködik? De most szabadon alkalma nyílt rá mert a plafont méregettem. Hallottam amint a törülköző a földön landolt és amint megszólalt felültem. Na ne... Normális is tud lenni, megdöbbentő.
-Semmi gond, nem kell őket bemutatni.-Látványosan kirázott a hideg, pontosabban a gondolat. Az olyan lányok álltak a célkeresztemben mikor arról volt szó vajon kit szívassunk meg először. Az is idegesített, hogy az egész suliban szinte minden diák ismert én őket viszont nem, egy idő után elég kellemetlen tud lenni. Mikor befejezte képtelen monológját végre megszólalhattam.
-Jah, ha rákérdeznék biztos nekem is valami hasonlót mondana.- Megvakartam fejem búbját. Kényes téma, a rokonom a diri még sincs semmiféle befolyásom de még egy nyamvadt külön szobám sem. Felszisszentem.
-Szerinted érdekel?- Most tényleg tiszta szívemből nevettem. Ha azt hitte majd rögtön rohanok mint egy palota pincsi lihegve, hogy Leees, elkaptam az ablaktörőkost tévedett. És akkor hát bumm. Kissé váratlanul ért. Elindult felém, majd kezét nyakamra tette. Úgy néztem rá mint valami elmeháborodottra. Ha eddig kezdtem azt hinni normális, hát most minden remény elszállt. Nem sokkal később ellépett tőlem és az ajtóban megállva gonosz vigyorral nézett vissza. Az én arcomon csak egy WTF? kifejezés volt látható.
-Figyelj biztos, hogy jól vagy? A nővéremnek kerestem egy tuti őrültek házát. Remek ápolóik vannak.- Motyogtam és méregettem, de kezdett leesni a tantusz, legalábbis nézéséről.
-Akármire is készülsz nélkülem nem!- Jelentettem ki és hajamba túrva könnyedén talpra szökkentem.
Vissza az elejére Go down
Britney A. Gilmort
Halálangyal
Britney A. Gilmort


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2012. Jan. 22.
Age : 30
Tartózkodási hely : Celestian Light High School

1-es szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1-es szoba   1-es szoba EmptyCsüt. Feb. 09, 2012 12:13 pm

1-es szoba Tumblr_lv8o43o8Es1qaa163o1_500

Elmosolyodtam. Mostanában folyton azt teszem. De hát, hogy lehet ezen nem mosolyogni? Ekkora hülyeséget is rég hallottam. Bűnözésnek nevezni a puding evést, csak a hülyék teszik. Úgy értem, ha a többi lány így gondol erre. Nekem meg egyébként sincs szükségem az ilyeneket lemérni, meg ilyesmik. Nem mintha érdekelne. Komolyan, még ha egy 100 tonnás emberke lennék, az sem zavarna. Csakhogy ennek a bekövetkezte valósággal lehetetlen.
- Akkor elég keveset tudhatsz a nőkről. - Vagy én tudok keveset másokról? Meglehet. Mindenesetre, ha találkoznék egy olyannal, aki tényleg "bűnözésnek" nevezi az evést, jól megtömném mindenféle édességgel. Már ha érdekelne annyira, hogy foglalkozzak vele.
Én vagyok a perverz? Én?? Jó, az igaz, hogy néha ilyeneről gondolkodok, mármint amikor visszaszólok a másiknak. De nem tehetek erről. Talán ezzel kompenzálom, hogy a jó világon nem tudok semmit ilyenekről. Az lenne a normális, ha 18 évesen az embernek lett volna legalább egy pasija, vagy csak csókolózott volna. Ám én sosem mondtam, hogy normális vagyok. Sőt, igazán beteg természetem van. Olyan, ami megköveteli, hogy valami ortáli hülyeséget úgy mondjak, mintha értelmes lenne, és nem zavar, ha egy idiótának néznek.
- Szerinted szórakozásból van rajtam törölköző? - kérdeztem gúnyosan. És ez még értelmes mondat is volt. Mármint csak nem gondolta, hogy én viccből törölközőben szoktam mászkálni egy szobában? Vagy, hogy csak arra a pillanatra vártam, hogy valaki így nyisson rám?
Úgy néztem a srácra, mintha nem hinném el azt amit mond. Keressek valakit, és billegjek előtte? Kösz nem. Inkább keresek valakit és t*kön rúgom, de mi lenne ha inkább őt? Úgy sem rúgtam még meg senkit, szóval mért ne? Egyszer mindent ki kell próbálni, ha ilyesmikről van szó.
- Milyen jó ötlet. Már csak egy fiút kell keresnem, mert eddig egyel sem találkoztam. - Hangomból természetesen csöpögött az irónia, s még ő is észrevehette, hogy nagyon nem gondolom komolyan. Az utolsóval meg csak őt neveztem lánynak. Pedig nagyon nem az. De egyszerűen idegesít. Idegesít, hogy az igazgatónak a testvére, idegesít maga a lénye, és mindenél jobban idegesít, hogy vele kerültem egy szobába. Egy pedáns, kis jógyerek is jobb lett volna. Nem kellett volna róla tudomást vennem, és minden tök jó. Nem mintha olyan sokat járkálnék a szobámban. Majd elfelejtettem! Az sem tetszik, hogy ilyen nem törődömnek, és beképzeltnek tűnik, ami mögött lehet, hogy egy hivatásos spicli lappang. Bár sokan mondták már nekem, hogy előítéletes vagyok, de csodálkoznak rajta? A naivság, vidámság ideje már rég lejárt. Olyan legutóbb talán 7 évesen lehettem, vagy fiatalabb koromban.
- Nem tudnám bemutatni őket, mert nem ismerem azokat az embereket. - húztam fel a szemöldökömet. Na ne hogy már összehasonlítsanak azokkal a kis... nem tudom micsodákkal. Még megnevezni sem lehet őket. - Csak jó a fülem.
Ezzel tovább folytattam a beszédet, de úgy tűnik a Ne szólj még közbe dumám nem túl sokat ért. Bár nem értettem, hogy tudna ő bármilyen ilyen diákot kikészíteni. Azok olyanok lehetnek inkább, akik pincsikutya módjára csüngenének minden szaván, vagy sírva fakadnának, vagy mit tudom én. A lényeg, hogy nem tűnt nagyon rossz gyereknek.
Rodolfo felnevetett. A kérdése pedig meglepett. Jobban tanulmányoztam az arcvonásait, a mozdulatait, hátha felfedezek valami hazugságra utaló jelet, révén, hogy én már szinte profi szinten tudok kamuzni. Furcsa módon, mégis olyan volt, mint aki igazat mond. A bizalom viszont érdem, amit ő, és senki más nem fog megkapni tőlem, egyedül a szüleim. Ők is csak azért, mert a vér összeköt, és ők neveltek fel engem. Meg hát a szüleim, és nélkülük nem is élnék. A végén kiderül, hogy belül egy igazi jó gyerek vagyok...
- A te rokonod. Ki tudja mennyi mindent megteszel neki. - feleltem. A gyanúm viszont nem tűnt el, inkább a kíváncsiságom éledt fel.
Oda mentem Rodolfo-hoz, és hozzá értem a nyakához. A srác tekintetéből azt vettem ki, hogy egy gyogyósnak néz, és nem érti ezt minek csinálom. Mikor elengedtem, és az ajtóhoz sétáltam, rá is kérdezett. Ismét elmosolyodtam ezen. Egyre több mindennek hisznek. Új lány, bolond csaj, valaki akinek az őrültek házában kéne lennie, jókislány, az első számú gyanúsított. Imádom ezt. Szeretem, ha nem néznek éppelméjűnek, mert akkor messziről elkerülnek.
- Sosem mondtam, hogy jól vagyok. - feleltem továbbra is mosolyogva, amit ő nem láthatott, hisz háttal álltam már neki.
Ő viszont ismét meg tudott lepni. Hirtelen felpattant az ágyról, és értetlenül ránéztem. Na most ki a hülye?
- Az előbb neveztél őrültnek, most meg velem akarsz menni? - kérdeztem rá. Szellemek kísérgetése úgy tűnik véglegesen is lefújva. Mindegy. Egy napot kibírnak nélkülem, és a Mennyország nélkül. - Te teljesen bolond vagy. - De tényleg az. Normális ember - vagy vámpír - ilyenkor már rég elment volna, vagy rimánykodott volna az égnek, hogy "az istenért is, mért pont ő? Mért pont őt kaptam szobatársamnak? Mit vétettem én a világ ellen?" De nem. Ő inkább játssza a kísérőt. Csak ne akarjon rám ragadni, mint pincsikutya a gazdájára. Még véletlenül megkedvelem.
Gyorsan a másik táskámért suhantam, amiben azok a cuccaim voltak, amiket az iskola ellen hoztam be, végül visszamentem az ajtóhoz. Marhára nem érdekelt, hogy ezzel szépen lelepleztem magamat, hogy nem vagyok sima ember. Azonbelül meg úgy sem tudja kitalálni, és nem is fogom elmondani. Talán, ha olyan kedvem lesz. De minek lenne olyan kedvem, hogy beszélgetni akarok vele? Ez egyszerűen abnormális.
- Honnan veszed, hogy nem éppen a te tökéletes ötletedet fogadom meg? - húztam fel a szemöldökömet, majd a táskára mutattam. - Ebben éppen óvszer van, meg persze ilyen kis tabletták is nekem. - vigyorodtam el, és kinyitottam az ajtót, majd Rodolfo-ra néztem, akit csak azért sem fogok soha becézni, mert olyat csak a barátok tesznek, mi meg nem vagyunk azok. Na jó, az ellenségek is tesznek ilyet, de ő nekem nem az ellenségem. Igazából azt sem tudom, hogy micsoda. Talán egy ismerősnek lehetne nevezni. Az viszont érdekelt, hogy akkor most mi lesz. Nem készültem semmi nagy dologra, sőt, sokkal későbbre terveztem bármit is, az ablakkitörés is elég volt. Ám nem akarom, hogy a többi angyalon kívül bárki más is megtudja mi vagyok. Főleg ő nem. Mert ahogy mondani szokták: éljünk titokzatosan! Vagy ilyet nem is mondanak?
Vissza az elejére Go down
Rodolfo Skanson
Vámpír
Rodolfo Skanson


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2012. Jan. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Ne akard tudni ;]

1-es szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1-es szoba   1-es szoba EmptyVas. Feb. 12, 2012 1:37 am

1-es szoba 20110606-100112

Elmosolyodott azon amit mondtam. Talán rosszul gondoltam és ebben a témában más mint a lányok többsége. Megállt az eszem. Lehet, hogy férfiszemmel látom a dolgokat, de úgy nézve igenis sokat tudok.
-Vagy csak különbözöl tőlük... Mindenben vannak kivételek.-Érvelek tovább az igazam mellett, mert tudom, hogy igazam van, ezt a szópárbajt nem fogom elveszteni. Ha nem lenne igazam már rég feladtam volna.
-Nem, de én mondjuk fürdés előtt is így szoktam mászkálni, meg ha nem találok ruhát, meg néha utána is...-Megálltam, ez igazából a magánügyem.
-De ez nem is tartozik rád.-Állapítottam meg és egy pillanatra elhallgattam, kész megváltás lehetett neki. Be nem állt a szám egész idő alatt, ennyi neki is kijárt, addig ő beszélt. Ám nem tette jól. Felhorkantam és a plafon felé fordítottam arcomat. Hogy szakadna le! Tudja kit hívjon ha csak burkoltan is lánynak! Felment bennem a pumpa, arcomat elöntötte a vörös köd.
-Igazad van, olyan fiút kell keresned aki hajlandó lenne végignézni.- Ez most elég szemét hozzászólás volt tőlem, de felingerelt.
-Lehet, hogy nem hallottad tisztán, de pont azt mondtam, hogy nem kell őket bemutatni, még akkor sem kellene ha betudnád őket.- Mondom és most abban kezdtem el kételkedni, hogy jó a füle, vagy hogy egy nyelvet beszélünk. Ezt valószínűnek tartottam! Lehet, hogy szépen elbeszélünk egymás mellett.
-Az látod nekem is jó.-Mondtam figyelmeztetésképpen a jövőre nézve, hogy tudja, ha esetleg az orra alatt akarna valami motyogni, úgy hogy én ne halljam az nem fog összejönni.
-Megteszem neki azt, hogy halálra idegesítem, jobb napjaimon pedig messze elkerülöm.- Szisszentem fel. Kevés emberrel van olyan rossz és kétszínű kapcsolatom mint vele. Ha azt vesszük alapból családi és sulis viszony, nem pirospontos aztán ott van az, hogy apu előtt imádjuk egymást alapból meg az imádat szöges ellentéte áll fent köztünk. Ha ezt tudná lehet, hogy nem mondana ilyeneket, de én ugyan nem fogom kiteregetni elé a magánéletem, a végén még visszaél vele.
-Nem mondtad, de azért feltételeztem.- Mondtam mintha magától értetődő lenne. Felpattanásomat követően már ő is úgy nézett rám mint holmi gyengeelméjű lényre.
-Persze, hogy veled akarok menni, nem is kérdéses! Úgy tűnik mintha valami balhéra készülnél és remélem nem gondoltad, hogy kihagyhatsz belőle...- Igaz, hogy lebolondozott, de olyan édesen mondta!!
-Ezt olyan aranyosan mondtad, hogy nem is sértő...Sőt mi több még hízelgő is. Ha belegondolsz régen a bolondok szórakoztatták az embereket, szóval ezzel ara céloztál milyen jó humorom van.- Fejtegetem ki és ugyan nagyon jól tudom, hogy nem így értette, de jól esik húzni az agyát. A következő pillanatban eltűnt szemem elől, majd újra megérkezett egy táskával.
-Eszednél vagy?!-Rivalltam rá.
-Mi van, ha ember vagyok...?-Ebben a pillanatban megvilágosodtam.
-Az érintős teszt nem olyan biztos! Ha ember lennék remélem tudod, hogy szorulnál!-Szóltam rá élesen. Majd miután befejeztem szidalmazásom megválaszoltam kérdését.
-Nos... Egyrészt nem úgy tűnsz mint aki megfogadja mások tanácsait, ötleteit, másrészt pedig nem vagy túl izgatott...És ugyan nem ismerlek de még az idegeneknél is bízok benne, hogy a szex.-Itt előveszek egy óvszert zsebemből és felmutatom, hogy szavaimat nyomatékosítsam is.-Nem puszta játék vagy élvezet.-Oké, ugyan abban hittem, hogy ez a szerelem kifejezésének módszere, néha mégis szükségem volt rá, de olyannal tettem aki mondjuk baráti szinten, de közel állt hozzám.
-Szóval, hova megyünk, mi a terv?- Néztem rá idegesítően kedves mosollyal.
Vissza az elejére Go down
Britney A. Gilmort
Halálangyal
Britney A. Gilmort


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2012. Jan. 22.
Age : 30
Tartózkodási hely : Celestian Light High School

1-es szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1-es szoba   1-es szoba EmptyVas. Feb. 12, 2012 3:05 am

1-es szoba Tumblr_lv8o43o8Es1qaa163o1_500

Ne már! Remélem, hogy ezzel csak próbálta a saját igazát erősíteni, és nem valami rohadt, nyamvadt jót mondani rólam. Bár az igaz, hogy én a világ egy igen elfuserált, és cseppet sem kedves lénye vagyok, de az most lényegtelen. Bár az így még rosszabb. Ha véletlenül mondta, bármiféle hátsó szándék nélkül. Úgyhogy gondolat menetemet abba is hagyom és inkább elmélkedek valami máson. Mondjuk a fagyin? Az se rossz végülis.
- Nem kell rögtön a saját védelmedre kelni. El kell fogadni, hogy keveset tudsz, és kész. - mosolyogtam, ezzel is legyőzve ezt a szópárbajt. Ugyanis felesleges lett volna azt mondani, hogy mások is ugyanolyanok, mint én, mert nem lenne igaz. Tényleg vannak olyan bolondok, akik fogyókúráznak, csak mert nem elégedettek a testsúlyukkal.
Azt viszont furcsáltam, hogy ezt mind elmondja nekem. Ajkaimat erővel szorítottam egymásnak, nehogy elvigyorodjak, de végül mégis megtörtént.
- Hát mivel szobatársak vagyunk, nagyon is rám tartozik. Nehogy véletlenül neked dobjak egy táskát. - mondtam. Bár eléggé élvezném azt a táska dobálást. A gond csak az, hogyha törölközőben van, és neki dobok valamit, az leesik róla. Arra meg ki tudja mit reagálok. Soha az életben nem láttam még pucér férfit. És isten ments, hogy a táskámat tartsa az izéjéhez! Oké, annak az izének neve is van, tudom, viszont nem fogom kimondani. Úgy is tudja mindenki, minek ejtsem ki akár gondolatban is?
Ajkaimon ismét egy mosoly jelent meg. Ilyenkor, hogy tudok hidegvérű lenni? Talán azért, mert nem áll szándékomban senkivel sem lefeküdni, így a szavai sem estek rosszul. Nem vagyok egy "beképzelt liba" tipús, aki rögtön elkezd hisztériázni, vagy kiabálni, meg egyéb más módon kiakadni ezen. A szemeimből sem buggyannak ki könnycseppek. A lelkem sem tört össze. Viszont nagyon mulatságos ez. Természetesellenesen bírom, ha sértegetnek, vagy sértegetni próbálnak.
- Hát ja. Gyengeidegzetűeknek, lélekben még kiskorúaknak nem ajánlott. De nyugodj meg. Tiszteletben tartom a rendellenességedet. - mosolyogtam rá, de legszívesebben elröhögtem volna magamat. Olyan tekintettel néztem rá, mintha valamije visszafejlődött volna, ezért nem tudna senkivel lefeküdni. Szóval értitek. Neki nem tud khm... felállni.
- Nem tök mindegy? - húztam fel a szemöldökömet. - A lényeg, hogy nem is fogom soha bemutatni őket. Mert lesz*rom mi van velük.
Tudom, hogy szebben kéne beszélnem. "Úrihölgyhöz" méltóan, csak van hogy az nem megy. Van, hogy az sosem megy.
- És? - kérdeztem a jó fülére értve. - Most ugye ezzel nem valami nyamvadt "ne merj kibeszélni, vagy halkan csúnyákat mondani rám, mert megbánod" fenyegetést akartál produkálni? Mert nyugodj meg, a képedbe mondok minden rosszat, amit gondolok rólad. - beszéltem neki. Az idézőjeles részt pedig nagyon gúnyosan ejtettem ki, jelezve, hogy marhára nem félek tőle. És amúgy sem voltam vele valami kedves, szóval nem fog meglepődni, ha rosszat mondok róla bárkinek is.
- Remélem igazat mondasz. - néztem rá komolyan. Semmi kedvem nem volt hazugságokra. Nem akarok hinni neki, aztán pofára esni, mikor lebuktat valamikor. - Bár nem értem. Hol marad a testvéri szeretet? - kérdeztem, végül hozzátettem valamit. - Igaz, semmi közöm hozzá. - Viszont érdekelt, hogy a szavai alapján mért nem szereti a testvérét. Alesha Bell végülis nem olyan rossz, azonkívül, hogy ő az igazgatója ennek az iskolának nevezett börtönnek. Egész jófejnek tűnt eddig. Persze az elején eljátszottam a jókislányt, szóval lehet ez zavarta össze. Most már kitudja.
- Hát sajnálom, ha most nagyon elkeserítettelek. - jelentettem ki gúnyosan. Tényleg nem bántott, hogy őrültnek nézett, csak muszáj volt vele gúnyolódnom. Hogy mért? Arra még nem jöttem rá. Ugyanis így is biztos eléggé gyűlöl már ahhoz, hogy ne akarjon barátkozni velem. A kérdés az: akkor minek növelem ezt a gyűlöletet?
Vagy lehet mégsem gyűlöl? Ugyanis épp az előbb állt fel, hogy velem tartson.
- Jaj ne... - néztem rá elkeseredetten. - sértegess azzal, hogy bármit is aranyosan mondtam! - Oké, most meg olyan voltam, mint egy riadt nyuszi. Legalábbis úgy éreztem magamat. Miért csinálja ezt egyáltalán? Mért jó neki, ha ilyeneket mond? Hisz hahó, egy őrültnek néz! Komolyan mondom, mit mondjak még neki, hogy leszálljon rólam? Lánynak neveztem, bolondnak is, a nyakát fogdostam, ennyi nem elég neki?
- Nem biztos? - néztem rá hitetlenül. - Szerinted minden embernek pár másodperc után hideg lesz a bőre? - kérdeztem, és ekkor gonoszul elmosolyodtam. - És minden embernek a nővére azt mondja, hogy a testvére nem ember? Pontosabban nem az a faja? - Ezzel arra céloztam, hogy beszélgettem egy kicsit az igazgatónővel, és igen, ő is szóba került. Bár az egész beszélgetés róla szólt, szóval nem csoda.
Néztem, ahogy elővesz egy óvszert a zsebéből, és nem mondom meglepődtem. Még ha kívülről ez nem is látszott, de tényleg, őszintén meglepődtem. Hiába mondtak róla midenfélét, de azért ez... Ráadásul csakúgy előhúzta.
Vadítóan elmosolyodtam. Színészkedés megkezdődött!
- És, ha már olyan gyakorlott vagyok, hogy ez nem tölt el akkora izgalommal? - kérdeztem és megnyaltam az alsó ajkamat. - És, ahogy mondani szokták: játék az élet!
Totális hazugság. Egyértelmű, hogy az nem csak egy játék, és nem vagyok gyakorlott. Persz ezt ő nem tudhatja.
- De ne firtassuk, tényleg nem azért megyek. - tettem még hozzá, és az ajkaira pillantottam, majd a szemébe néztem. - Ne legyél kedves, nem áll jól. - Ezt muszáj volt mondanom. Nem tudtam kihagyni. És komolyan mondtam, tényleg nem állt neki jól. Mindketten tudjuk, hogy csak azért próbál magára csikarni valamilyen mosoly féleséget, mert "balhéra" készülök. Legalábbis remélem, hogy csak azért.
- Először pedig, inkább mutasd meg, merre van a férfi mosdó. - léptem arrébb az ajtóból hogy ő is kimehessen. Nagy a folyosó, könnyű eltévedni. Ezt a helyet pedig nem ismerem ki annyira. Inkább Rodolfo-ra bízom, hátha ő gyorsabban el tud oda vezetni. Meg nem szeretném, ha hasznavehetetlennek érezné magát. Én és a jó szívem, elegem van belőle. Ez a srác manipulál. Nem is akartam magammal vinni, most meg tőle kérik segítséget, csak hogy ápolgassam a kicsi lelkét. Most komolyan, ez normális? Mert szerintem nem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





1-es szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1-es szoba   1-es szoba Empty

Vissza az elejére Go down
 
1-es szoba
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 2-es szoba
» 3-as szoba
» 4-es szoba
» 5-ös szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Celestial Light Grammar School :: Kollégium-
Ugrás: